Veľký Biel

Turnaje

Turnaje: ročník 2018-2019

Slovenský pohár mládeže  [SPM]

Najmladšie žiactvo: nar.1.1.2007 a mladší   /pre rok 2018/

                         1.       22.09.2018  Šk JÁŇAN Moravsk sv. Ján           chlapci

                                   22.09.2018  TTC Záhorská Bystrica                 dievčatá

                         2.       10.11.2018  STO Valaliky                               spolu

                            nar.1.1.2008 a mladší   /pre rok2019/

                         3.                2019  Slávia TU Zvolen                         chlapci

                                            2019  TTC Majcichov                             dievčatá

                         4.                2019  TJ Lokomotíva vrútky                   chlapci

                                            2019  ŠKST Humenné                           dievčat                

Mladšie žiactvo: nar.1.1.2005 a mladší   /pre rok 2018/

                         1.        16.09.2018  ŠKST Humenné                        spolu

                         2.        08.12.2018  Stolnotenisové Centrum BA       chlapci

                                    08.12.2018  STK Pezinok                             dievčatá     

                        nar.1.1.2006 a mladší   /pre rok 2019/

                         3.                 2019  MSK Čadca                               chlapci

                                             2019  TTC Považská Bysrica                dievčatá

                         4.                 2019  TTC Záhorská Bystrica               spolu         

Staršie žiactvo: nar.1.1.2003 a mladší   /pre rok 2018/  

                         1.        20.10.2018  STO Veľké Úľany                       chlapci

                                    20.10.2018  Šk JÁŇAN Moravsk sv. Ján         dievčatá

                         2.        02.12.2018  MSK Čadca                               chlapci

                                    02.12.2018  Slávia TU Zvolen                       dievčatá

                        nar.1.1.2004 a mladší   /pre rok 2019/  

                         3.                  2019  STO Valaliky                            spolu

                         4.                  2019  Stolnotenisové Centrum BA       chlapci

                                              2019  ŠKST Ružomberok                   dievčatá 

Dorast:              nar.1.1.2000 a mladší   /pre rok 2018/

                         1.       06.10.2018  PPC Fortuna Kežmarok             chlapci

                                   06.10.2018  ŠKST Ružomberok                   dievčatá 

                         2.       24.11.2018  STO Valaliky                            spolu

                          nar.1.1.2001 a mladší   /pre rok 2019/

                         3.                2019  STO Valaliky                            chlapci

                                            2019  ŠŠK Centrál Svidník                 dievčatá 

                         4.                2019  Stolnotenisové Centrum BA       chlapci

                                            2019  TTC Majcichov                         dievčetá 

 

Regionálny bodovací turnaj mládeže [RBTM BA-TT]

najmladší a starší žiaci:

mladší žiaci a dorast:

 

Majstrovstvá bratislavského kraja družstiev

najmladší žiaci a žiačky:

mladší žiaci a žiačky:

starší žiaci a žiačky:

dorastenci a dorastenci: