Veľký Biel

Veľkonočný turnaj v Pezinku

13 hráčov Veľkého Bielu sa v piatok 7.4.2017 zúčastnilo Veľkonočného turnaja mládeže v Pezinku. 5 hráčov odišlo aj s ocenením.   Najmladšie žiačky do 8. rokov: 3-4. miesto: Pomšárová Katarína   Najmladší žiaci do 8. rokov: 5-8. miesto: Gálik Timotej 9-14. miesto: Potúček Marco 9-14. miesto: Fialek Rómeo 9-14. miesto: Lórincz... Celý článok

Komentáre (0)

Turnaj o Pohár starostu obce Veľký Biel

Obecný úrad vo Veľkom Bieli v spolupráci s občianskym združením Stolnotenisový oddiel Veľký Biel Vás srdečne pozývajú dňa 18.03.2017 na XI. ročník Turnaja  o Pohár starostu obce Veľký Biel v stolnom tenise. Turnaj je určený pre obyvateľov obce Veľký Biel (začiatočníci i pokročilí). Propozície: Usporiadateľ:... Celý článok